Інтернет-магазин товарів для рукоділля
Графік роботи:

Будні: 11:00–17:00

Сб-Нд: вихідні

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тросик ювелірний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:
Ювелірний тросик - це кілька сталевих дротиків (від 3 до 49), скручених між собою і покритих нейлоном або пластиком. На дотик він не металевий, не схожий на дріт, пружний, і сам не тримає форму.
Оскільки тросик не можна зав'язати вузликом через його еластичність, для кріплення потрібно використовувати спеціальні кримпи (інша назва затискні, обтискні намистини) - маленькі кульки або трубочки з латуні, які можна легко сплюснути, шапочки для кримпів (намистини для маскування кримпів) і протектор для ювелірного тросика.
Що товстіший тросик, то складніше він мнеться. Безумовно, за рахунок металу всередині, тросик є міцнішим матеріалом, ніж волосінь або нитка, але і він іноді рветься. Але бувають випадки, коли трос рветься не через поступове стирання, а через неправильний підбір троса, помилки під час складання або неправильну експлуатацію прикрас. У цій статті ми розглянемо основні причини, через які тросик може передчасно рватися, і дамо поради, як цього можна уникнути.
ПРИЧИНА 1. Прикраса зібрана занадто туго.
Під час складання необхідно залишити кілька міліметрів вільного троса перед прикріпленням кінцевика, щоб у разі випадкового згинання прикраси намистини могли трохи розподілитися по тросу, і він не лопнув від надмірного навантаження.
ПРИЧИНА 2. Погано оброблений отвір у намистин.
Скляні, керамічні та кам'яні намистини іноді мають гострі краї, які можуть доволі швидко перерізати трос під час носіння.
ПРИЧИНА 3. Неправильно підібрана гнучкість троса.
Товстий тросик зазвичай менш гнучкий, ніж тонкий.
ПРИЧИНА 4. Неправильно підібрана товщина троса.
Товстий тросик зазвичай менш гнучкий, ніж тонкий.
ПРИЧИНА 5. Неправильно затиснутий кримп або кінцевик.
Під час складання прикрас з важких великих намистин має сенс встановити послідовно два кримпа, щоб тросик не вискочив у процесі експлуатації прикраси.
ПРИЧИНА 6. Неправильна експлуатація або зберігання прикрас.
Ювелірний тросик, попри свою міцність, має одну не надто приємну властивість, що відрізняє його від ниток: якщо його зігнути, у місці згину може залишитися залом, по якому, з часом, тросик може розірватися (це особливо притаманно жорстким тросикам). Щоб уникнути заламування тросика, прикраси, зібрані на нього, краще зберігати в розправленому вигляді, намагатися не комкати прикрасу і не стискати її в складеному стані.
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.