Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дивовижний факт - макетний килимок спочатку був створений як супутній виріб для використання спільно з роликовими ножами для крою тканин. У килимка всього два призначення: захист столу від порізів і збереження гостроти лез під час різання.
Килимок для різання складається з трьох шарів сучасного полімерного матеріалу: два зовнішні шари, які відрізняються видом розмітки, і внутрішній шар, що не прорізається. Лезо без опору занурюється в зовнішній шар. Його структура зсуває краї розрізу один до одного так, що поверхня килимка залишається досить щільною для множинних порізів. Середній шар запобігає розрізанню наскрізь.
Тканина, шкіра, стрічка, папір, картон, плівка, банерне полотно, справа не в тому, які матеріали, а в тому, яким ножем різати. Роликові ножі для розкрою тканин, звичайні канцелярські ножі з сегментами та макетні ножі-скальпелі підійдуть для роботи на килимку. Визначальний параметр під час вибору ножа - це товщина леза, яка має бути не більшою за 0.5-0.7 мм.
Правильно підібраний килимок повинен поміщатися на робочому столі і відповідати розмірам матеріалів, що розрізаються.
Якщо ви вже користуєтеся або щойно купили килимок для захисту робочої поверхні, завжди виконуйте вимоги щодо експлуатації. Такі килимки виготовлені із сучасних полімерних матеріалів, вони дуже міцні та довговічні, але можуть бути зіпсовані за неправильних умов використання.
-
Не піддавати екстремальним температурам.
-
Не залишати на сонці
-
Не різати під кутом до поверхні мату, тільки вертикально.
-
Зберігати горизонтально. Не скручувати та не згинати.
-
Різати рівномірно на різних частинах килимка.
-
Використовувати оптимальний натиск на ніж.
-
Правильно чистити поверхню. Для миття килимка використовуйте злегка теплу воду з додаванням м'якого мийного засобу.
-
Різати відповідними ножами. Використовуйте тільки гостре лезо.
-
Слідкуйте, щоб ниточки тканини після розрізання не застрявали в розрізах.